Strict (2048): Declaration of MyComponent::initialize() should be compatible with Component::initialize(Controller $controller) [APP/Controller/Component/MyComponent.php, line 456]
- جایزه
 
 
 
 
 
 
«رنگ،رنگ،جنگ» در شانزدهمین دوره‌ی جایزه کتاب سال دفاع مقدس در رشته پژوهش هنری برگزیده و تقدیر شد.
مراسم اختتامیه «شانزدهمین دوره جایزه کتاب سال دفاع مقدس»، یکشنبه سوم اسفند 1393، در سالن خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد و در این مراسم از آثار برتر تجلیل به عمل آمد. در این دوره در هر رشته یک کتاب تحت عنوان کتاب سال انتخاب گردید و از مقام های دوم و سوم تحت عنوان شایسته تقدیر، تجلیل به عمل آمد. محسن حسام مظاهری در دوره قبلی نیز با کتاب «شخم در مزرعه» در رشته پژوهش فرهنگی جنگ برگزیده شده بود.
لوح سپاس و جایزۀ ویژه برای طراحی جلد کتاب «گردشگری اسلامی» به نشر آرما رسید
آیین تجلیل از خادمان فرهنگ مکتوب استان اصفهان با حضور ۱۴۰۰ عنوان کتاب برگزار شد. این مراسم با هدف تجلیل از مولفان و ناشران و همچنین ایجاد انگیزه در میان فعالین این عرصه برگزار می‌شود. در این مراسم لوح سپاس و جایزۀ ویژه برای طراحی جلد کتاب «گردشگری اسلامی» به مجتبی مجلسی طراح و مدیر هنری نشرآرما اهدا شد.
نشر آرما، ناشر برگزیدۀ استان اصفهان
آیین تجلیل از خادمان فرهنگ مکتوب استان اصفهان با حضور ۱۴۰۰ عنوان کتاب برگزار شد. این مراسم با هدف تجلیل از مولفان و ناشران و همچنین ایجاد انگیزه در میان فعالین این عرصه برگزار می‌شود. در قسمت تولیدی این آیین، ناشرانی که بیشترین آثار نشر کتاب را در فاصله زمانی مهر ماه ۹۱ تا مهر ماه ۹۲ داشته‌اند به عنوان بر‌ترین ناشر انتخاب می‌گردند. در این مراسم نشر آرما با کسب 9 جایزۀ ویژه به عنوان ناشر برگزیدۀ استان اصفهان انتخاب شد و لوح سپاس و جایزۀ ویژه به‌عنوان ناشر برگزیدۀ استان اصفهان را از آن خود کرد.
«شخم در مزرعه» برگزيده پانزدهمين جشنواره‌ي کتاب سال دفاع مقدس شد
برگزيدگان پانزدهمين دوره جشنواره انتخاب كتاب سال دفاع مقدس، در تالار خليج فارس باغ موزه دفاع مقدس معرفي شدند. در بین منتخبان این دوره، کتاب «شخم در مزرعه» نوشته محسن حسام مظاهري از انتشارات آرما رتبه دوم در بخش پژوهش فرهنگی جنگ را به خود اختصاص داد. گفتني است در پانزدهمين جشنواره‌ي کتاب سال دفاع مقدس هيات داوران 469 عنوان كتاب را داوري كردند.
غرفه برتر بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
با پایان برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، غرفه انتشارات آرما به عنوان یکی از 7 غرفه برگزیده بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتخاب شد. برگزیدگان این بخش هرکدام جایزه یک و نیم میلیون تومانی را از آن خود کردند. انتشارات آرما برای اولین سال بود که در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شرکت کرده بود.

صفحه 1 از 1, نمایش 5 رکورد از مجموع 5 رکورد, شروع شده از رکورد 1, پایان یافته تا 5

« قبلیبعدی »