مشاهده خبر
کتاب «مدیریت بر مدیر» شامل سه فصل است. نويسنده در فصل اول انعکاس حضور اطرافيان در کنار مديران و حاکمان را در آيات و بيانات امام علي(ع) ذکر کرده و به نحوي نوع شناسي اطرافيان چند تن از رهبران صالح و فاجر را اجمالا مورد بررسي قرار داده است. در فصل دوم به چند نمونه از تاثيرات اطرافيان بر مديران در موارد حساس قضاوت و حاکميت اشاره شده است.
مشاهده خبر
سوار تاکسی می شوید و دغدغه تان این است که راننده آرام براند و در عین حال زود شما را به مقصد برساند. حوصلۀ گپ و گفت وگو با هیچ کس را هم ندارید. سر این هم ندارید که با راننده سر کرایه و با بغل دستی سر جمع تر نشستن چانه بزنید.
مشاهده خبر
مشروطه شناسی به چاپ ششم رسید. شناخت تاریخی تحلیلی نهضت های اسلامی معاصر ایران مشروطه شناسی، مجموعه مقالات، مصاحبه ها و سخنرانی های دکتر موسی نجفی با موضوع شناخت تاریخی تحلیلی نهضت های اسلامی معاصر ایران است.
مشاهده خبر
بصیرت تاریخی به چاپ ششم رسید. اصول شناخت تاریخ تحولات معاصر ایران دکتر موسی نجفی عقیده دارد که بدونِ بصیرتِ تاریخی نمی توان بصیرت سیاسی پیدا کرد. بر اساس همین اعتقاد است که او گفتارهایی دربارۀ بصیرتِ تاریخی ارائه کرده و آنها را در کتابِ «بصیرت تاریخی » منتشر کرده است. این اثر شامل نوشتارها و گفتارهایی است که به مسائل تاریخ معاصر ایران از عصر صفویه تا عصر انقلاب اسلامی می پردازد. نجفی در این اثر به تأثیر غرب و آثار مراجع و علما در تولید هویت ملی توجه داشته است.
مشاهده خبر
«رنگ،رنگ،جنگ»در شانزدهمین دوره‌ی جایزه کتاب سال دفاع مقدس در رشته پژوهش هنری برگزیده و تقدیر شد. این کتاب منتخبی از نقاشی های دوران کودکی و نوجوانی یکی از بچه های نسل جنگ است. معیار گزینش و اهمیت نقاشی های این کتاب،، ارزش تاریخی و اسنادی شان است. کتاب «رنگ، رنگ، جنگ » با مقدمه ای از پژوهشگر نام آشنای جنگ، استاد علیرضا کمری منتشر شده است.
مشاهده خبر
نشر آرما به زودی کتاب «علم زور» را به بازار کتاب می‌فرستد. این کتاب نوشته کریستوفر سیمپسون است که با ترجمه محسن بدره و مهدی یوسفی منتشر می‌شود. بر این کتاب پرفسور حمید مولانا مقدمه نوشته و موضوع اصلی آن هم علم ارتباطات و تاریخچه آن است که در حقیقت علم زور و اعمال نفوذ است.
مشاهده خبر
از ابتدای اسلام تاکنون، طرح متهم‌ساختن شیعه به توهین و ناسزاگویی به اصحاب پیامبر- صلی الله علیه و آله- و خصوصاً خلفای بعد از ایشان، بخش مهمی از فعالیت‌های ضد شیعی را به خود اختصاص داده است. آن‌گونه‌که گفته‌اند، حکومت‌ها هرگاه تصمیم می‌گرفتند شیعه‌ای را به‌دلیل مذهبش تعقیب و مجازات کند، از علی- علیه‌السلام- اسمی به میان نمی‌آوردند؛ بلکه او را به اتهام توهین به ابوبکر و عمر عقوبت می‌کردند.
مشاهده خبر
کتاب «افق تمدنی آینده انقلاب اسلامی» نوشته حجت الاسلام دکتر ابوذر مظاهری جدیدترین کتاب از مجموعه کتاب های «وانتم الاعلون»، منتشر شد. ابوذر مظاهری این کتاب را در راستای دغدغه پژوهشی در قلمرو آینده‌پژوهی و با هدف ارائه تبیینی علمی و درست از آینده‌تمدنی انقلاب اسلامی نوشته است.

صفحه 3 از 5, نمایش 8 رکورد از مجموع 39 رکورد, شروع شده از رکورد 17, پایان یافته تا 24