مشاهده خبر
در این کتاب داستان‌های کوتاهی از ۱۵ نویسنده جوان فلسطینی درج شده که هر کدام بخشی از آنچه در سرزمین‌شان در حال رخ دادن است را در قالب داستان روایت کرده‌اند.
مشاهده خبر
کتاب «تاریخ معاصر ایران» نوشته موسی نجفی و موسی حقانی توسط نشر آرما به چاپ یازدهم رسید.
مشاهده خبر
ه گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، نشر آرما به تازگی دو کتاب پر مخاطب خود را تجدید چاپ کرده است. در همین راستا کتاب «خاطرات سیاسی بهلول» به چاپ پنجم رسید.
مشاهده خبر
در بخش مستندنگاری «پیغام ماهی‌ها» نوشته گلعلی بابایی از نشر ۲۷ و «ر» (درباره شهید رسول حیدری) به قلم مریم برادران از نشر آرما شایسته تقدیر شدند و به هر کدام ۱۰ سکه تعلق گرفت.
مشاهده خبر
کتاب «اعترافات» مجموعه یادداشت‌های حجت‌الاسلام محمدرضا زائری برای دومین بار از سوی نشر آرما منتشر شد. کتاب اعترافات گزیده‌ای از یادداشت‌های زائری است که پیش از این در قالب دو کتاب با عنوان های (حکایت بیرونی و محرمانه مستقیم) منتشر شده بود و در این کتاب همه این 46 یادداشت با موضوعات مختلف فرهنگی گنجانده شده است.
مشاهده خبر
کتاب «برادران غریب» خاطراتی از تعامل شیعیان و اهل تسنن منتشر شد. ایکه چطور می شود انسان هایی در یک کشور یا گاها در یک شهر زندگی کنند ولی در عین نزدیکی بدن ها، تصویری غیر واقعی از یکدیگر داشته باشند خودش مساله ای مهم و در جای خود قابل تامل است اما آنچه توانسته تصویر واقعی تری از هموطنان و همشهریان با یکدیگر ایجاد کند و صمیمت ها و همدلی ها را بیشتر کند، ارتباط بدون پیش فرض و صادقانه بوده است و بس!
مشاهده خبر
نشر آرما همزمان با هفته دفاع مقدس اقدام به انتشار و توزیع کتابی از تازه از محسن حسام مظاهری با عنوان«اسطوره همت» کرد. مظاهری در این کتاب به بررسی شخصیت شهید همت از منظر مطالعات اجتماعی فرهنگی درباره جنگ ایران و عراق پرداخته است و از همین مجرا شخصیت معرفی شده از شهید همت را در قالب تولیدات صدا و سیما، روزنامه‌ها، آثار مستند روایت فتح، بیلبوردهای شهرداری، آلبوم‌های عکس خانوادکی و نیز تصویر وی در نگاه گروه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی مورد واکاوی قرار داده است.
مشاهده خبر
در آستانه سال جدید تحصیلی چاپ سیزدهم کتاب «کوله پشتی» نوشته شقایق حق جو جوانمرد و سمیه فرنیا را منتشر شد. به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، نشر آرما هم زمان با شروع سال تحصیلی جدید کتاب «کوله پشتی»؛ راهنمای زندگی دانشجویی را تجدید چاپ کرد.

صفحه 2 از 5, نمایش 8 رکورد از مجموع 39 رکورد, شروع شده از رکورد 9, پایان یافته تا 16