مشاهده خبر
به گزارش خبرنگار مهر، نشر آرما داستان بلندی را با عنوان «سال سی‌ام» به قلم رضا نساجی منتشر کرده است. نساجی در مقام نویسنده این اثر دانش‌آموخته رشته فیزیک کاربردی و دانشجوی رشته علوم اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی است تا کنون در زمینه تاریخ اجتماعی و انسان‌شناسی فرهنگی تالیفانی نیز داشته‌ است.
مشاهده خبر
زندگی خدیجه(س) داستان الهام بخش بزرگی برای مومنین و به ویژه زنان است. او نمونه بسیار خوبی است که نشان می‌دهد چگونه یک نفر می‌تواند عمر، توان، ثروت و همه زندگی‌اش را در راه خدا هزینه کند. داستان خدیجه به مومنان یادآوری می‌کند که زندگی هدفمندی داشته باشند. ما باید پیامبر(ص) و خاندانش را به خاطر فداکاری‌هایشان همیشه به یاد داشته باشیم. در واقع فداکاری، از خود گذشتگی و نلاش سخت ایشان بود که باعث شد اسلام به دورترین نقاط دنیا برسد و قرآن باقی بماند.
مشاهده خبر
فلسطین برای ایرانیان همواره مهم بوده است از زمانی که معمار کبیر انقلاب آخرین جمعه ماه رمضان را به نام قدس نامگذاری کرد؛ ایرانی ها در هیچ شرایطی مردم مظلوم فلسطین را تنها نگذاشتند.در این گزارش به کتابهایی که اشاره کرده ایم که جز پرفروش ترین رمان ها حتی در دنیا شده اند.
مشاهده خبر
گلچینی از خاطره‌های شهیدان و رزمندگان مدافع حرم حزب الله لبنان در کتاب جدید نشر آرما منتشر شد.
مشاهده خبر
مجموعه‌ای از یادداشت‌ها و مصاحبه‌ها درباره تجربه تاسیس و انحلال خانه روزنامه‌نگاران جوان در قالب کتابی با همین عنوان منتشر شد.
مشاهده خبر
به گزارش خبرنگار مهر؛ نشر آرما رمانی از مریم بصیری را با عنوان «فانوس دریایی» را روانه بازار کتاب کرد.
مشاهده خبر
در این کتاب داستان‌های کوتاهی از ۱۵ نویسنده جوان فلسطینی درج شده که هر کدام بخشی از آنچه در سرزمین‌شان در حال رخ دادن است را در قالب داستان روایت کرده‌اند.
مشاهده خبر
کتاب «تاریخ معاصر ایران» نوشته موسی نجفی و موسی حقانی توسط نشر آرما به چاپ یازدهم رسید.

صفحه 1 از 5, نمایش 8 رکورد از مجموع 37 رکورد, شروع شده از رکورد 1, پایان یافته تا 8

« قبلی12345