Strict (2048): Declaration of MyComponent::initialize() should be compatible with Component::initialize(Controller $controller) [APP/Controller/Component/MyComponent.php, line 456]
Strict (2048): Declaration of HitcountBehavior::setup() should be compatible with ModelBehavior::setup(Model $model, $config = Array) [APP/Model/Behavior/HitCountBehavior.php, line 89]
- به روایت اول شخص مفرد2
 
 
 
 
 
 
  • تعداد صفحات : 314
  • قطع کتاب : پالتویی
  • نوع جلد : شومیز
  • شابک : 978-600-91402-4-4
  • نوبت چاپ : 1
  • تاریخ چاپ : 1388
  • قیمت : 4,000 تومان
 

کتاب «به روایت اول شخص مفرد» نوشته بهزاد دانشگر و مشتمل بر چهار جلد است. دانشگر کوشیده تا در این کتاب، با انتخاب فرم روایی جدید، رویدادها و افراد موثر در شکل‌گیری انقلاب اسلامی را به گونه ای کاملا مستند و البته جذاب بیان کند. آنچه بیش از همه این کتاب را از کتب مربوط به انقلاب مجزا می‌کند شیوه خلاقه در روایت آن است؛ شیوه‌ای که انتظار می‌رود ارتباط خوبی با خواننده برقرار کند و در ضمن اطلاعات مناسبی را درباره چگونگی انقلاب، در اختیار او قرار دهد.

ساختار روایی کتاب تشکیل شده از قطعاتی، از کتاب‌های تاریخ شفاهی ،کتاب‌های خاطرات، بیانیه‌ها ، اعلامیه‌ها و کتب تاریخی که بدون تغییر، در کنار هم قرار گرفته‌اند. نویسنده سعی کرده از این مستندات تاریخی یک روایت واحد بسازد؛ که شرح‌دهنده روند شکل‌گیری انقلاب اسلامی ایران، وقایع و انسان‌های موثر در آن، باشد.  

خوشحالیم که بگوییم این کتاب اولین تلاش‌ها در راه تهیه هندبوک انقلاب اسلامی بوده که خواننده پس از مطالعه آن، هم با چگونگی شکل گیری اتفاقات و حوادث آشنا می شود و هم به نقش گروه های درگیر در انقلاب و بخصوص نقش حضرت امام پی می برد و هم با انگیزه ها و ریشه های درونی و معنوی اتقلاب می شود. و اینهمه در روایتی شبه داستانی و دارای تعلیق و ضرباهنگ بیان می شود که برای خواننده کسالت آور نیست و همین جنبه ها این کتاب را از دیگر آثار پیرامون انقلاب متمایز می کند.

خرید آنلاین کتاب از سایت http://4soooq.ir                                         لینک مستقیم خرید

کتاب های دیگر در این زمینه