Strict (2048): Declaration of MyComponent::initialize() should be compatible with Component::initialize(Controller $controller) [APP/Controller/Component/MyComponent.php, line 456]
Strict (2048): Declaration of HitcountBehavior::setup() should be compatible with ModelBehavior::setup(Model $model, $config = Array) [APP/Model/Behavior/HitCountBehavior.php, line 89]
- اینستالوژِی
 
 
 
 
 
 
  • قطع کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • نوبت چاپ : 2
  • تاریخ چاپ : 1394
  • قیمت : 16,500 تومان
 
 «اینستالوژی» پنجمین اثر سید مجید حسینی، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران است.
این کتاب شامل  بیش از دویست متن  است که از مجموعه نوشته‌هایی که حسینی طی سه سال گذشته در  اینستاگرام خود منتشر کرده انتخاب شده‌اند. 
در شرایطی که رویارویی اکثریت کاربران با تصاویر اینستاگرامی از نوع «دیدن» است نه «نگریستن»، وی رویه‌ای متفاوت در پیش گرفته است. او به تصاویر «نگاه» کرده و در پی معانی دیگری در پس آنچه دیده می‌شود بوده است. برای حسینی تصویر بهانه‌ای است برای اندیشیدن پیرامون انسان و جهان. تلنگری است به ذهن  برای اکتشاف و رسیدن به شناختی نو.  از همین رو، اغلب متن‌ها بی نیاز از تصاویر خوانده می‌شوند و گاه حتی ارتباطی بین متن و تصویر دریافت نمی‌شود که البته این یک عیب نیست. هر تصویر ذهن نویسنده را به سمتی کشانیده و دست به قلمش کرده تا از خاطراتش، از دغدغه‌هایش، از تجربه‌هایش و از دیدگاهش نسبت به موضوعات مختلف بنویسد و از همین رو هر متن به شدت شخصی است.  سیب‌های زخمی سرخ توی حوض حیات دانشکده هنرهای زیبا تنها در ذهن نویسنده به نمادی از زخم‌های روزگار تبدیل می‌شوند و این تخیل نویسنده است که ردپاهای روی برف را به دعوتی برای عبرت گرفتن از زندگی دیگران تبدیل می‌کند.    
اینستالوژی را نباید در یک نشست خواند که شاید کمی خسته کننده باشد. باید آن را دم دست گذاشت و در فرصتی که پیش می‌آید یکی دو متن از آن را خواند و درباره آن اندیشید. اینستالوژی مجالی را فراهم می‌آورد تا کمی بیشتر فکر کنیم و خودمان و جهانمان را از نو ببینیم. 
 

خرید آنلاین کتاب از سایت http://4soooq.ir                                          لینک مستقیم خرید  

کتاب های دیگر در این زمینه