Strict (2048): Declaration of MyComponent::initialize() should be compatible with Component::initialize(Controller $controller) [APP/Controller/Component/MyComponent.php, line 456]
Strict (2048): Declaration of HitcountBehavior::setup() should be compatible with ModelBehavior::setup(Model $model, $config = Array) [APP/Model/Behavior/HitCountBehavior.php, line 89]
- درخت به
 
 
 
 
 
 
  • قطع کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • نوبت چاپ : 1
  • تاریخ چاپ : 1393
  • قیمت : 75,000 تومان
 

مجموعه داستان «درخت به»، شامل 20 داستان نوشته شده بین سال های 86 تا 93 است.
داستان های این مجموعه درون مایه ای روانی و انسانی دارند و بیش از آن که مقهور تکنیک باشند، با عواطف و روابطِ سادهٔ یا پیچیدهٔ انسانی به پیش می روند. خانواده از جمله درون مایه هایی است که نویسنده در این اثر بیش تر به آن توجه داشته است. همین طور درگیری مذهبی و کشمکشِ میان مذهب و بی مذهبی از دیگر درون مایه های داستان های مجموعهٔ «درختِ به» است.

گواهی می دهم که در این کتاب هیچ پایانِ شگفت آوری غافلگیرتان نخواهد کرد. و قرار نیست جذبهٔ عاشقانه ای شورانگیز جان تان را به تکاپو بیاندازد. هر قدر هم بگذرد، زندگی باز غریب ترین بازی جهانِ هستی ست؛ حتی اگر میلیاردها نفر تاکنون بخشی از آن را تجربه کرده باشند. پس هنوز می توان از آن حرف زد. زندگی ای که گاه نسیمی عاشق پرور در آن می وزد و گاه مرگی نابهنگام گردِ غم بر سرِ بازیگرانش می نشاند. «درختِ به» روایتی از زندگی بخشی از مردم است؛ مردمی که درک شان کرده ام و با آن ها زیسته ام.

هر کتاب باید چیزی به مخاطبش ببخشد. «درختِ به» با بهایی اندک، تجربه هایی تقدیم تان می کند. با هر روایتِ ساده اش، با هر قصهٔ دور از پیچیدگی اش به لایه ای از هزارتوی در هم پیچیدهٔ زندگی سرک بکشید و جای آدم هایی بنشینید که دور از شما، هم زمان یا پیش از شما به بازی زندگی تن داده اند.

داستان ها چگالی زندگی را بیشتر می کنند. امیدوارم که داستان های درختِ به، این چنین باشند.
خرید آنلاین کتاب از سایت http://4soooq.ir                                         لینک مستقیم خرید
کتاب های دیگر در این زمینه